Watercomi meeskond ootab inseneeriatudengeid praktikale torustike ehituse, omanikujärelevalve ja teede ehituse valdkonda

Praktika jooksul saad tuttavaks nii Watercomi kui ka Tallinna Vee tööeluga ning väärtusliku töökogemuse kogenud kolleegide juhendamisel. Praktikakohtadele toimub avalik konkurss nii kutsekooli kui ka kõrgkooli õppuritele.

Igal aastal ootame Watercomi ja Tallinna Vette kokku praktikale 7-10 kutsekoolide ja kõrgkoolide õppurit. Praktikakohtade arv on piiratud, selleks et iga praktikant saaks tunda end meie meeskonna täisväärtusliku liikmena ja jõuaksime igaühele pöörata piisavalt personaalset tähelepanu. Praktika pikkus on enamasti 2-6 kuud ja tublimatele praktikantidele pakume vaba töökoha olemasolul hiljem ka püsivat töökohta Watercomi või Tallinna Vee meeskonnas.

Praktikantidele pakume ettevõtte arengusse panustamise eest lisaks kohapealsele väljaõppele ja tööturul hinnatud kogemusele ka tasu. Lisaks korraldame praktikantidele põnevaid ühisüritusi, et silm ikka säraks.

Kandideerimise ajakava:

  • November-detsember: Kutsekoolinoorte avalduste vastuvõtt ja vestlused
  • Veebruar: Kutsekoolide õpilaste praktika algus
  • Märts-mai: Kõrgkoolinoorte avalduste vastuvõtt ja vestlused
  • Mai-juuni: Kõrgkoolide üliõpilaste praktika algus

Juhul kui Sul tekkis küsimusi praktika kohta, kirjuta meile aadressil personal(ät)tvesi.ee.