Kontakt

Print This Page

OÜ Watercom Reg. nr 11944939 Ädala 10, 10614 Tallinn

Swedbank – EE312200221049745749 SEB Pank – EE221010220194197220

Kliendiinfo: 62 62 620

Avariitelefon 62 62 400

Faks: 62 62 300 E-post: watercom@watercom.eu või veemees@watercom.eu

Hankijatel palume arved saata e-posti teel: arved@watercom.eu

ÜLDJUHTIMINE:

Reigo Marosov Juhatuse liige Tootmisdirektor Tel. +372 626 2307 reigo.marosov@watercom.eu

Virgo Roasto Arendus- ja müügidirektor +372 626 2235 virgo.roasto@watercom.eu

Riho Ots Ehitusjuht Tel. +372 626 2220 riho.ots@watercom.eu

JÄRELEVALVE:

Urmas Reva Projektide üksuse juht Tel. +372 626 2331 urmas.reva@watercom.eu

Fren Hiiop Teehoiutööde järelevalvespetsialist Tel. +372 626 2370 fren.hiiop@watercom.eu

VEEMEES EHITUS:

Vadim Degtjarjov Ehituse projektijuht Tel. +372 626 2298 vadim.degtjarjov@watercom.eu

TRANSPORT JA LOGISTIKA:

Anneli Mänd Transpordi- ja kvaliteedijuht Tel. +372 626 2247 anneli.mand@watercom.eu